Hobbyholik na pełen etat

Postaram się w kilku punktach przekonać Cię dlaczego warto właśnie ze mną zacząć współpracę, bez względu na to czy jesteś sportowcem, tancerzem, artystą czy biznesmenem.

MOje życie to moje hobby

1. W swojej karierze jeździłem na motocyklach crossowych, enduro oraz supermoto; pływam na kite, wakeboardzie i windsurfingu; śmigałem od małego na rolkach, snowboardzie, oraz deskorolce; skakałem na spadochronie i wielokrotnie na bungy, driftowałem autem i robiłem całą masę innych ciekawych rzeczy.

2. Doświadczenie artystyczne zbierałem przez wiele lat. Początkowo amatorsko kręcąc filmy na własne potrzeby, a w ostatnich latach profesjonalnie, poświęcając większość czasu na trening związany z filmem i fotografią, oraz edukację.

3. W życiu próbowałem praktycznie wszystkiego. A więc nie są mi obce dziedziny związane ze sportem, muzyką czy sztuką.

4. Przez ok. 20 lat zajmowałem się wieloma dziedzinami – głownie szkoleniem ludzi z zakresu nauki na snowboardzie, kitesurfinu, wakeboardzie czy windsurfingu. Dzięki temu doskonale wiem jak tworzyć ujęcia sportowe.

5. Na swoim koncie mam wiele wyczynów kaskaderskich m,in: skoki na kite z mostów, podwójne salto na wakeboardzie (które wykonałem jako pierwsza osoba w Polsce), salto w tył na motocyklu (3. osoba w Polsce), czy salto w przód motocyklem tzw drop frontflip (2. osoba na świecie).

6. Grałem w dwóch zespołach rockowych i nagrałem wiele piosenek solowych – dzięki czemu mam poczucie rytmu i wiem co ująć podczas tworzenia klipów muzycznych, a synchronizacja z muzyką jest dla mnie naturalna. Uczyłem się też grać na perkusji i na gitarze.

7. Mam poczucie humoru i potrafię znaleźć wspólny język ze wszystkimi ludźmi.

8. Zawsze staram się wywiązać z umowy, jestem punktualny i potrafię się przyznać do błędu, a kłamstwa omijam szerokim łukiem.

9. Jestem ambitny i nie boję się wyzwań.

10. Wszystkie przygody zarówno sportowe jak i biznesowe przełożyły się na doświadczenie które wykorzystuje w pracy jako filmowiec i fotograf.

Zapraszam do współpracy

Zobacz krótkie Video ze mną:

Poznaj moją ofertę

Kontakt